Jak wybrać idealny prezent dla Mamy?

świat kobiety wielozadaniowej :)

Jak wybrać idealny prezent dla Mamy?


Jak wyrazić wdzięczność bardziej niż przez Słowo „Dziękuję”. Jak wybrać idealny prezent dla Mamy? Co trzeba wziąć pod uwagę? Kilka konkretnych propozycji. Oczywiście, że wdzięcznym trzeba być zawsze. Ale nie zawsze podejmujemy wysiłki by to wyrazić bardziej niż tylko przez Słowo „Dziękuję”.  Jak wybrać prezent dla Mamy? Dziwię się, gdy czytam na grupach pytania: „hej polećcie coś dla mamy na urodziny”, „co kupujecie rodzicom na rocznicę” itp. To co będzie pasować jednej pani – innej może zupełnie się nie podobać.  Więc inne pytanie: czym się kierować?

Warto wziąć pod uwagę: wiek, zdrowie, zainteresowania, potrzeby i marzenia.

O 2 ostatnie warto po prostu pytać. Ale nie kilka dni przed uroczystością! Od razu domyśli się, że potrzebujemy pomysłu na prezent. Lepiej „od niechcenia” zadać taki temat podczas rozmowy telefonicznej, wspólnej herbatki na tarasie. A potem tylko spisywać. Już coraz więcej osób ma w kalendarzu lub planerze tabelę z pomysłami na prezenty dla bliskich. Ktoś tylko wspomni, że „przydałoby się to i tamto”, wtedy zaraz trzeba zapisać a następnie zaskoczyć spełnieniem potrzeby czy marzenia.

Czasami warto wrócić do marzeń jakie ktoś miał kiedyś.  Moja mama całe moje dzieciństwo narzekała, że gdyby był overlock (taka maszyna do szycia) to lepiej by się pracowało. I dopiero kiedy byłam dorosla, postanowiłam dać mamie taką maszynę. Nie używała jej.. tylko cieszyła się że wreszcie ma. Jak myślicie jest sens w tej historii?

Gdy kierujesz się zainteresowaniami – uważaj by nie powielić  czegoś co już jest – np. kolejny zestaw igieł do wyszywania czy kolejny storczyk do kolekcji, wybieraj niejednoznacznie. Wprawdzie świąteczne, ale dobrze to obrazuje filmik z mojej firmy Forever.

I został nam wiek i zdrowie. Pamiętajcie by zbytnio nie podkreślać wieku mamy (np. krem z napisem 65+ albo karnet „strefa seniora”), niemniej z troską można wesprzeć pewne niedomagania jakie już po 45rż panoszą się u wszystkich mam (wiem, bo doświadczam J)- zmęczenie, gorsze zapamiętywanie, słabsza kondycja, czasem konkretne choroby się przyplątują a skóra nie jest taka jędrna jak kiedyś.

Ja ze swej strony polecam rewelacyjną Galaretkę z 90% miąższu Aloe Vera (nawilża, łagodzi, może być maseczką na twarz i pierwszą pomocą na co dzień), do tego Herbatka z Kwiatu Aloe Vera (są w niej też nuty owocowe i korzenne, lekko pobudza), zestaw witamin, pierwiastków i minerałow stworzone z myślą o paniach Vitolize Women, lub pyszny Nutra Q10 z koenzymem Q10, Wit C, B12, które pomagaja zmniejszyć zmęczenie oraz dodają energii i witalności.

Mogłabym długo pisać. Z pewnością produkty Forever to doskonały wybór ze względu na pochodzenie z natury, dbałość o niealergizujące składniki, nacisk na pełne wchłanianie i skuteczność działania. Dotyczy to zarówno naszego „funkcjonalnego jedzenia”, produktów odżywczych jak i  kosmetyków.  Zainteresowanych odsylam do katalogu

oraz do zakupów (jeszcze w tym miesiącu – zamówienia emailem, por kontakt)

Zyczę Wam wspaniałych i trafnych prezentów oraz milego czasu ze swoimi Mamami.

Wasza Home Manager, Katarzyna Paplinska,

Ciekawe co moja czwóreczka dla mnie wymyśli?

https://www.facebook.com/foreverpaplinska/

3 komentarze

  1. Aleksandra Załęska pisze:

    Spisuję to, co potrzebne jest najbliższym i wtedy prezenty mam z głowy 🙂 W tym roku zrobiłam dla mamy las w słoiku 🙂

  2. Happy Books pisze:

    Ja już kupiłam i wsłuchuję się w potrzeby osoby obdarowanej. Tak samo jak poprzedniczka podaruję mojej mamie las w słoju 🙂

  3. Prezent to zawsze jest wyzwanie, ale wg mnie warto pytać (wcześniej a nie bezpośrednio przed okazją) ❤️ Kosmetyki czy biżuteria jeśli dobrze znamy gust naszej mamy jest zwykle trafiona 😉😊

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *